sk

en de hu

:only the best is good enough

Domov   /   Služby   /   Blog   /   KontaktO našej spoločnosti

Naša spoločnosť poskytuje komplexné podnikateľské poradenstvo a konzultačné služby pre všetky formy podnikateľských subjektov. Našími klientami sú malé, stredné a veľké podniky.

:only the best is good enough

Celý proces zakladania a predaja spoločností konzultujeme a realizujeme v spolupráci s našou partnerskou advokátskou kanceláriou. Všetko prebieha pod dohľadom advokáta, a preto nemusíte mať obavy o legitímnosti takejto činnosti. Vďaka našej profesionalite a zameraniu sa na právnu bezpečnosť klienta, predáme ročne viac ako 200 našich spoločností.

zobraziť všetky služby
Spolupracovali sme s Spolupráca

Aktuality

zobraziť všetky aktuality
Napísali o nás

Založenie mojej novej firmy prebehlo úplne presne ako som požadoval. Podľa mojej predstavy a potrieb mi založili firmu na kľúč. Odporúčam, ak potrebujete firmu na kľúč založiť rýchlo a kvalitne. Igor Sedlák, IS & co. s.r.o.

So spoločnosťou Corlonez advisory s.r.o. spolupracujeme v oblasti predaja firiem – platcov DPH. Oceňujeme ich individuálny prístup a dodržiavanie vzájomných dohôd. Adam Čech, Gwent SK, s.r.o.

Príjemne ma prekvapil rozsah spoločností na predaj, ktoré som našiel v ponuke Corlonez advisory s.r.o.. Potreboval som rýchlo a bezpečne kúpiť firmu pre rozvoj svojho podnikania. S prístupom Corlonez advisory som maximálne spokojný a preto sa rád v budúcnosti vrátim ako klient. Michal Kysela, NADES spol. s r.o.

Spoločnosť Corlonez advisory s.r.o. nám spracováva podnikové účtovníctvo. Našli sme u nich všetko čo sme potrebovali, profesionálny prístup, odbornosť a vyriešenie problému v každom smere. Zaujal nás osobný prístup k našim požiadavkám. Patrícia Sedláková, PAMI - trans s.r.o.

Spolupráca s Corlonez advisory s.r.o. bola vždy na profesionálnej úrovni. Veľmi radi opätovne využijeme ich služby. JUDr. Jozef Štefánik, UNITED LAWYERS, advokátska kancelária, s.r.o.

Spoločnosť Corlonez advisory s.r.o. je našim dlhoročným partnerom. Zo skúseností môžem potvrdiť spokojnosť s ich doterajšími službami. Mgr. Peter Šuvert, advokát a konateľ Nozdrovický, Šuvert & Co. s.r.o.

Spoločnosť Corlonez advisory s.r.o. nám zabezpečila prevod obchodného podielu v rámci našej spoločnosti. S ich profesionálnym prístupom sme veľmi spokojní a ich služby sme už odporúčili znýmym a obchodným partnerom. Jaroslav Jamrich, FOCUS SK s.r.o.

Kontakt

Všetky polia sú povinné. Správa bola úspešne odoslaná. Nastala chyba, skúste to neskôr prosím.

Spoločnosť Corlonez a.s. neposkytuje právne služby. Poskytujeme konzultačné a podnikateľské poradenstvo v rozsahu voľných živností. Právne služby zabezpečuje partnerská advokátska kancelária.