+421 238 105 909
sk

en de hu

BlogAko každý rok, tak aj v roku 2017 sa z dôvodu podávania daňových priznaní za rok 2016 posilňujú podateľne daňových úradov a predlžujú úradné hodiny na daňových úradoch, pobočkách a kontaktných miestach. Tento rok si pre nás Finančná správa Slovenskej republiky pripravila aj jednu novinku.

čitaj ďalej

Elektronická podateľňa Ministerstva spravodlivosti SR, ktorá prijíma návrhy na zápis údajov do obchodného registra, mala po aktualizácii dňa 20.09.2016 na novú verziu problémy s overovaním niektorých typov súborov.

čitaj ďalej

Neustále naše služby zdokonaľujeme.

čitaj ďalej

Získajte k novej spoločnosti vedenie účtovníctva zadarmo

čitaj ďalej

Článok o nedodržiavaní lehôt na zápis údajov do Obchodného registra na Okresnom súde Bratislava I sme zdieľali na našom Facebookovom profile Corlonez advisory ešte 16. januára. Ani po viac ako dvoch týždňoch sa situácia nezmenila. Svedčí o tom aj úradná tabuľa OS BA I dostupná verejnosti na adrese: TU

čitaj ďalej

Pre veľký dopyt sme na mesiac december pripravili 8 nových spoločností na okamžitý predaj. Neváhajte si rezervovať Vašu novú spoločnosť čím skôr.

čitaj ďalej

Ak patríte medzi väčšinu podnikateľov a využívate v podnikaní motorové vozidlo, tak sa Vás určite týka novinka ohľadom dani z motorových vozidiel.

čitaj ďalej