sk

en de hu

Ready-made s.r.o. s DPH

Mám záujem o ponukuZačnite podnikať okamžite, kúpte si ready-made s. r. o. s DPH

Disponujeme najväčším množstvom nových ready-made spoločností registrovaných pre daň z pridanej hodnoty. S našimi firmami môžete začať podnikať ešte dnes.

Prečítajte si, aké spoločnosti ponúkame

V našej ponuke nájdete spoločnosti, ktoré boli založené za účelom ich budúceho predaja. Vďaka tomu sme schopní našim klientom garantovať pôvod a nulovú zadlženosť všetkých ponúkaných firiem.

V prípade Vášho záujmu zabezpečíme vypracovanie prevodných dokumentov, s ktorými sa stanete novým štatutárom spoločnosti hneď pri podpise. Súčasne s prevodom firmy ju dokážeme prispôsobiť Vašim najnáročnejším požiadavkám.

Ev. číslo Sídlo Vznik Platca DPH Cena Popis  
{{ company.number }} {{ company.establishment }} {{ company.created }} {{ company.payerType }} od {{ company.payerFrom }} nie {{ company.price }} € viac info Rezervovať
{{ company.description }}

Informujte sa o možnosti získať zľavu na spoločnosť až do výšky 600€

Volajte nezáväzne 0948 896 658

Identifikačné údaje a kompletný zoznam spoločností nie sú z dôvodu zachovania diskrétnosti budúceho majteľa zverejnené. Sú k dispozícií na vyžiadanie.


Prečo spoločnosť od nás?

Predaj firiem je našou činnosťou č. 1. Predávame výlučne vlastné spoločnosti, ktoré boli založené za účelom ich búceho predaja. Ich bezchybný stav zmluvne garantujeme.

Výhody našich spoločností

(*platí pre české spoločnosti)


Dokumenty k spoločnosti

K spoločnosti okrem prevodných dokumentov, ktoré vyžaduje obchodný register zabezpečujeme:


Súvisiace články:Kontaktujte nás kedykoľvek

Všetky polia sú povinné. Správa bola úspešne odoslaná. Nastala chyba, skúste to neskôr prosím.