+421 238 105 909
sk

en de hu

Ready-made s.r.o. s DPH

Mám záujem o ponukuOslávte s nami 6 rokov na trhu Za túto dobu sme našim klientom predali už viac ako 1200 tých najkvalitnejších spoločností na trhu.


U nás si máte z čoho vyberať.
Disponujeme najväčším množstvom nových ready-made spoločností registrovaných pre daň z pridanej hodnoty. S našimi firmami môžete začať podnikať ešte dnes.

Názov spoločnosti Vznik Platca DPH Cena Popis  
{{ company.number }} {{ company.number }} {{ company.created }} {{ company.payerType }} od {{ company.payerFrom }} nie {{ company.price }} € viac info Rezervovať Rezervovaná
viac info

Žiadne záznamy

-Posunutím zmeníte-


Zoznam predaných spoločností nezverejňujeme z dôvodu zachovania diskrétnosti. Rezervované spoločnosti budú po ich zakúpení odstránené zo zoznamu.

Volajte +421 238 105 909


V našej ponuke nájdete spoločnosti, ktoré boli založené za účelom ich budúceho predaja. Vďaka tomu sme schopní našim klientom garantovať pôvod a nulovú zadlženosť všetkých ponúkaných firiem.

V prípade Vášho záujmu zabezpečíme vypracovanie prevodných dokumentov, s ktorými sa stanete novým štatutárom spoločnosti hneď pri podpise. Súčasne s prevodom firmy ju dokážeme prispôsobiť Vašim najnáročnejším požiadavkám.

Prečo spoločnosť od nás?

6 rokov tvorenia hodnôt

Výhody našich spoločností


Dokumenty k spoločnosti

K spoločnosti okrem prevodných dokumentov, ktoré vyžaduje obchodný register zabezpečujeme:


Súvisiace články:


Kontaktujte nás kedykoľvek

Všetky polia sú povinné. Správa bola úspešne odoslaná. Nastala chyba, skúste to neskôr prosím.