+421 238 105 909
sk

en de hu

Založenie s.r.o.

Mám záujem o ponukuZaložíme Vám s.r.o. podľa Vašich predstáv

Zakladanie spoločností je postavené na právnom základe, preto je dôležite brať ohľad aj na ten najmenší detail. Prvoradá je pre nás odbornosť a individuálnosť pri poskytovaní služieb.

Našim cieľom je, aby klient vždy dostal kvalitne a precízne založenú spoločnosť, a aby bol jasne a dostatočne informovaný o tomto procese. Naši klienti pri založení spoločnosti získavajú komplexný balík poradenských služieb súvisiacich so založením spoločnosti. Rovnako ich prevedieme problematikou účtovníctva a ďalšími dôležitými aspektami podnikania.

(Otvoriť grafiku v novom okne)

Vedenie účtovníctva na 3 mesiace zadarmo

Začnite podnikanie bez stresu. K Vašej novozaloženej spoločnosti Vám ponúkame vedenie účtovníctva na 3 mesiace úplne zadarmo. Môžete sa tak počas tejto doby spoľahnúť, že Vaša dokumentácia je v poriadku, zatiaľ čo vy sa budete venovať biznisu. Služba nie je ničím viazaná a je bez akýchkoľvek skrytých poplatkov.

Potrebujete poradiť? Volajte +421 238 105 909


Prečo využiť naše služby ?

Pri zakladaní spoločnosti okrem dôrazu na kvalitu a individuálnosť dbáme aj na množstvo času, ktoré samotné zakladanie spoločnosti zaberie. Sme si vedomí, že Váš biznis potrebujete rozbehnúť čo najskôr. Tomu sme prispôsobili aj naše postupy tak, aby sme v procese zakladania nestrácali ani jeden deň.

Naše výhody


Súvisiace články:


(Otvoriť grafiku v novom okne)


Komplexný balík založenia s.r.o. advokátom len za 330€, kontaktujte nás.

Všetky polia sú povinné. Správa bola úspešne odoslaná. Nastala chyba, skúste to neskôr prosím.