SLUŽBY

Predaj firiem


10 rokov predávame len vlastné garantované spoločnosti, na ktoré sa môžete pri svojom podnikaní spoľahnúť. Kým sa nás iní snažia napodobniť, my len tvoríme a predávame tie isté tradičné spoločnosti každý deň. Vďaka vlastnému systému založenia a predaja poznáme naše spoločnosti dokonale dbáme na ich transparentnosť a sme schopní zaručiť ich bezchybný stav aj pri tých najprísnejších právnych analýzach.
 
Dlhodobo sme lídrom na trhu v oblasti predaja spoločností. Za túto dobu sme našim klientom predali viac ako 1200 bezchybných firiem
s registráciou pre DPH.
 
 

U nás si

Zaručene vyberiete

Aj tento mesiac sme pridali do ponuky niekoľko nových ready-made spoločností registrovaných pre daň z pridanej hodnoty. S našimi firmami môžete začať podnikať ešte dnes.

Ponuka firiem

Názov spoločnosti Vznik Platca DPH Cena Popis
DL_EMA s.r.o. 02.03.2022 mesačný od 01.08.2022 3000€
Tabline s. r. o. 24.04.2019 nie 599 €

V našej ponuke nájdete spoločnosti, ktoré boli založené výlučne za účelom ich budúceho predaja. Spoločnosti nevykonávali žiadnu obchodnú činnosť, sú k dispozícii ihneď a od ich vzniku až po súčastnosť sú v našej správe.

Ponuka v prípade Vášho záujmu zabezpečíme vypracovanie prevodných dokumentov, s ktorými sa stanete novým štatutárom spoločnosti hneď pri podpise. Súčasne s prevodom firmy ju dokážeme prispôsobiť Vašim najnáročnejším požiadavkám.

8 rokov tvorenia hodnôt

Prečo spoločnosť od nás?

Kvalita

Kvalita služieb je u nás na prvom mieste

Overené

Predávame výlučne nami vytvorené spoločnosti

Transparentnosť

Dbáme na transparentvnosť transakcií

AML

Striktne dodržujeme legislatívu anti - money laundering

Záruka

Ponúkame záruku vrátenia peňazí

Due diligence

Naše spoločnosti zvládli najprísnejšie analýzy

Rezervácia

Spoločnosti

    Máte záujem o naše služby?

    02/38 105 909

    Informujte sa o našich spoločnostiach telefonicky a bezplatne