SLUŽBY

Predaj firiem


Dlhodobo sme lídrom na trhu v oblasti predaja spoločností. Za túto dobu sme našim klientom predali viac ako 1200 bezchybných firiem s registráciou pre DPH.
 
Vstúpte do sveta obchodných príležitostí s našou exkluzívnou ponukou! Naše spoločnosti vám ponúkajú unikátnu možnosť získať podnik, ktorý bol vytvorený so zámerom ďalšieho predaja. Tieto podniky nemali žiadnu aktívnu prevádzku, čo znamená, že sú pripravené k rýchlemu začatiu. Od ich vzniku až po súčasnosť sú v našej starostlivosti, čo zaručuje ich nezávadnú históriu.

U nás si

Zaručene vyberiete

Odbúrajte komplikácie spojené s vytváraním nových firiem a využite naše ready-made spoločnosti na okamžitý rozbeh vašich obchodných plánov. Naši experti vám poskytnú všetky potrebné informácie a podporu, aby ste mohli efektívne vstúpiť na trh. Nechajte svoje podnikateľské ambície prekvitať s našimi pripravenými spoločnosťami. Kontaktujte nás ešte dnes a objavte bezkonkurenčný svet podnikateľských príležitostí!

Vypracujeme pre vás všetky potrebné prevodné dokumenty tak, aby ste sa stali štatutárom spoločnosti už pri podpise. To však nie je všetko! Súčasne s prevodom firmy ju dokážeme prispôsobiť vašim najnáročnejším požiadavkám. Budete mať v rukách podnik, ktorý sa perfektne hodí ku vašim podnikateľským víziám. Nemusíte sa trápiť s dlhými procesmi založenia firmy, pretože my sme vám pripravili už hotovú možnosť. Odbavte byrokraciu jednoducho a rýchlo, a začnite svoje podnikanie hneď!

Aj tento mesiac prinášame nové možnosti pre váš rýchly štart do podnikania. Do našej ponuky sme pridali niekoľko hotových spoločností registrovaných pre daň z pridanej hodnoty. Bez zbytočných odkladov môžete začať realizovať svoje podnikateľské sny ešte dnes.

Ponuka firiem

Názov spoločnosti Vznik Platca DPH Cena Popis
OKTEL s.r.o. 15.11.2022 mesačný od 15.02.2023 R E Z E R V O V A N Á
MONALE, s.r.o. 01.06.2022 mesačný od 15.11.2022 R E Z E R V O V A N Á
Dcérsky HOLDING 1 22.08.2019 áno 8 000€
Dcérsky HOLDING 2 02.10.2019 áno 8 000€
Dcérsky HOLDING 3 08.10.2019 áno 8 000€
Dcérsky HOLDING 4 12.11.2019 áno 8 000€

10 rokov tvorenia hodnôt

Prečo spoločnosť od nás?

Kvalita

Kvalita služieb je u nás na prvom mieste

Overené

Predávame výlučne nami vytvorené spoločnosti

Transparentnosť

Dbáme na transparentvnosť transakcií

AML

Striktne dodržujeme legislatívu anti - money laundering

Záruka

Ponúkame záruku vrátenia peňazí

Due diligence

Naše spoločnosti zvládli najprísnejšie analýzy

Rezervácia

Spoločnosti

    Máte záujem o naše služby?

    02/38 105 909

    Informujte sa o našich spoločnostiach telefonicky a bezplatne